铃木杏铃木杏,森野美森野美

发布日期:2021年12月08日
Katlanabilir Bisiklet

Katlanabilir Bisiklet Fiyatları

1 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Markalar
  • 铃木杏铃木杏,森野美森野美Mosso(1)
Katlanabilir Bisiklet fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Katlanabilir Bisiklet modelleri ve Katlanabilir Bisiklet fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Katlanabilir Bisiklet kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Mosso. 1 adet Katlanabilir Bisiklet fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Bianchi Snap 26 Jant 21 Vites Dağ Bisikleti
Bianchi Snap 26 Jant 21 Vites Dağ Bisikleti
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Bianchi Folding 20 Jant Katlanır Bisiklet
Bianchi Folding 20 Jant Katlanır Bisiklet
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Kron XC100 2019 V 26 inç Dağ Bisikleti
Kron XC100 2019 V 26 inç Dağ Bisikleti
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Tunca Torrini 1 Vites 20 Jant Kız Çocuk Bisikleti
Tunca Torrini 1 Vites 20 Jant Kız Çocuk Bisikleti
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Katlanabilir Bisiklet

İlk bisikletin ortaya çıkışı günümüzden yaklaşık olarak 200 yıl öncesine kadar dayanır. Önceleri herhangi bir pedal ve zincire sahip olmayan iki tekerlekli icat bisikletin prototipini oluşturur. İlk çıktığı dönemde ismi velespit olan icat şu anki adını bisiklet olarak kalıcı şekilde alır. Adım adım zincir ve pedal gibi çeşitli eklentiler ile günümüzde kullanılan bisiklet formunu alır ve kullanılır. Bisikletler herhangi bir yakıta ihtiyac duymaksızın doğa dostu rolü ile hemen hemen her yerde ve ülkede kullanılır. Bisiklet türleri arasında bulunan katlanabilir bisiklet piyasada ucuz, pratik ve kolaylığı ile yer bulur. Katlanabilir bisiklet az yer kaplar ve tatile çıkarken arabanızın arkasında götürebilirsiniz. Böylece tatil yerlerinde, uygun ortamlarda sürerek güneşli havanın tadını çıkarabilirsiniz. Ya da yaz aylarında doğayı daha yakından hissetmek isteyip, seyahatlerinizi katlanabilir bisiklet ile yapabilirsiniz. Katlanabilir bisikletler Yarış ve uzun yol bisikleti gibi bisiklet türlerinden kompakt olması ile ayrılır. Dağ bisikleti gibi bisikletlerde olan ve konforu artırmaya yönelik tasarlanan süspansiyonlar katlanabilir bisikletlerin bazı modellerinde bulunur. Katlanabilir bisikletler bu noktada nispeten daha düz alanlarda kullanılabilir. Aynı zamanda katlandığı zaman bir çanta boyutlarından farkı kalmayarak, kısa sürede farklı noktalara gitmeniz gereken günlerde yardımınıza koşar.

Katlanabilir Bisiklet Modelleri ve Özellikleri

Katlanabilir bisiklet modellerinin en önemli özelliği katlanabilir olmasıdır. Bu özelliği ile otobüs, tramvay gibi toplu taşımalara rahatça binebilirsiniz. Hafif ve dayanıklı yapısı ile dilediğiniz zaman elinizle ya da aracınızda taşıyabilirsiniz. Katlanabilir bisikletlerde dağ ve uzun yol gibi bisikletlerden daha küçük tekerlek yapısı bulunur. Bu nedenle yere daha yakın olur ve ağırlık merkezı aşağıda olduğu için, daha dengeli nitelendirilebilir. Küçük tekerlek çapı ile kısa sürede ani ivmelenmeler elde edebilirsiniz. Eğer hızı seviyor iseniz katlanabilir bisiklet 21 vites size bir bisikletin sunacağı son hızları sunabilir, ve yeni hız denemeleri gerçekleştirebilirsiniz. Daha yüksek taşıma kapasitesi sağlayan katlanabilir bisiklet 24 jant modeli  taşıyacağınız malzemelerde daha esnek davranabilmenizi sağlar. Bisiklet sürmeyi seviyor ancak yokuş çıkmayı sevmiyor olabilirsiniz. Bisiklet ile yokuş çıkmanın zor olduğu ve sağlam bir kondisyon gerektirdiği herkesçe bilinir. 

Bu bağlamda katlanabilir elektrikli bisiklet ile yokuşları rahat bir şekilde çıkabilme imkanı yaşarsınız. İçerisinde bulundurduğu piline göre değişen koşullarda kilometre imkanı sunan katlanabilir elektrikli bisiklet ile ilçeler arası işlerinizi bile rahatlıkla halledebilirsiniz. Trafiğe takılmayarak zaman kazanır ve artan zamanı kendinize ayırabilirsiniz. Katlanır şarjlı bisiklet ile yorulduğunuz noktalarda pedal çevirmek zorunda kalmazsınız. Şarjlı bisiklet ile bir bisikletin vermiş olduğu özgürlük hissine artı katabilirsiniz ve anın tadını çıkarabilirsiniz. Katlanır bisiklet 20 jant modeli ile nispeten daha ani hızlanmalar elde edebilir, acil durumlarda zaman kazanabilirsiniz. Ani ivmelenmeleri seven kullanıcılar 20 jant modeli ile beklentilerini karşılayabilir, rüzgarı hissedebilirler. Katlanabilir bisikletlerde bisikletin katlandığı nokta kullanıcılar için hep soru işareti olur. Alüminyum ile güçlendirilmiş modeller hem sağlamlığı hem hafifliği sağlar ve sağlam bir şekilde kullanımınızı sürdürebilirsiniz. Katlanabilir bisiklet ile işe gidiyor olabilirsiniz ve üstünüzün kirlenmesini istemeyebilirsiniz. Katlanabilir bisikletlerin modelleri barındırdığı çamurluk ile üstünüzü sıçrayabilecek kirlerden korunur ve kıyafetlerinizi temiz tutabilirsiniz. Böylece güne keyifli şekilde devam edebilirsiniz.

Katlanabilir Bisiklet Fiyatları

Günümüzde her sektörde olduğu gibi bisiklet sektöründe de katlanabilir bisiklet fiyatları kullanılan malzemenin cinsine ve birim maliyeti ile değişir. En basit haliyle farklı dişli ve zincir malzemeleri kullanıldığı için katlanabilir 21 vites bisiklet fiyatı daha düşük vites modellerinden farklı olur. Bu noktadan da görüldüğü gibi değişik malzemelerin farklı kombinasyonları fiyatı değiştirebilir. Örneğin ; Aluminyum alaşım bağlantı noktalarına sahip katlanabilir bisiklet aynı model alüminyum kullanılmayan modele oranla daha pahalı olur. Aynı şekilde model değişikliklerinde malzeme ve birim fiyat değiştiği için fiyatlandırma değişebilir. Elektrikli katlanabilir bir bisiklet ile sıradan bir katlanabilir bisikletin elektrik aksam ve akü gibi ekstra malzeme kullanımı nedeni ile farklı değerlendirilir. Aynı şekilde daha yüksek menzil sunabilen elektrikli katlanabilir bisikletler üzerlerinde daha yüksek pil ve uzun süre gitmesini sağlayan sistemler olması nedeni ile nispeten daha pahalı olabilir. Kararsız kaldığınız durumlarda Cimri.com sitesini ziyaret edip katlanır bisiklet 20 jant modeli gibi farklı seçenekleri karşılaştırabilir, daha doğru kararlar alabilirsiniz.

Katlanabilir Bisiklet Seçerken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli ?

Katlanabilir bisiklet seçerken dikkat etmeniz gereken özelliklerin başında ağırlık gelir. Seçeceğiniz katlanabilir bisikletin hafif olması ve her yere rahatlıkla götürebiliyor olmanız gerekir. Böylece hem toplu ulaşım araçlarını kullanabilir kalan yolu bisikletiniz ile gidebilirsiniz. Ya da kolay bir şekilde katlayıp asansöre koyup çıkarabilirsiniz. Seyahatlerinizde de katlanabilir bisikletin hafifliği bir avantaj olarak kullanabilir, gideceğiniz yerlere hobinizi taşıyabilirsiniz. Ağırlığın yanında gidon ayarı yapılabilen modelleri tercih etmelisiniz. Aksi halde uzun süre boynunuzu rahat ettirmeyecek pozisyonlarda seyahat yapabilir ağrılı bir gün geçirebilirsiniz. Gidon ayarı yapılabilen bir katlanır bisiklet tercih ederseniz bu gibi durumlarla karşılaşmaz ve keyifle sürüşünüzü gerçekleştirebilirsiniz. Katlanır bisiklet ile seyahat ederken yollarda bulunan kirletici etkenler üzerinize sıçrayabilir bu gibi durumların önüne geçmek için çamurluğu bulunan bir bisiklet seçmeniz daha doğru olur. Bisiklet binmeyi bilmiyor olabilir ancak bisiklet almak istiyor olabilirsiniz bu noktada  3 tekerlekli katlanır bisiklet sizin için en uygun tercih olur. Böylece üç tekerlekli katlanır bisiklet ile hem bisiklet sürmeyi öğrenir, hemde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery
iLab LogoiLab Holding Girişimidir.